• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з діагностики мобільних термопринтерів

Оголошено тендер

240 000.00 UAH
Номер: 4179eebb37e149cdbde41deb996814fe
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-016584-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ "ПОЛІСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 240 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з діагностики мобільних термопринтерів
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Дата опублікування: 04.09.2026 18:40

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума240 000.00 UAH