-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Твердопаливний котел з комплектуючими для Надвірнянського ЗДО "Світлячок"
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-013563-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 20:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 20:00)
407 516.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
00
год
08
хв
44
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
6f36325e5dd14bdd91811a4e01e61a97
Внутрішній номер закупівлі:
30302232
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-013563-a
Замовник:
НАДВІРНЯНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА - САДОК) "СВІТЛЯЧОК" НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23923753
-
Адреса:
78400, Україна, Івано-Франківська область, Надвірна, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Цюпер Ірина 380672747711 svitlyachok.dnz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
407 516.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 19:04 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 19:04 - 20.09.2026 20:00
Період оскарження:
04.09.2026 19:04 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:03
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴407 516.00 котел газогенераторний(піролізний твердопаливний промисловий) PAYAR 250 кВт та комплектуючі до нього