-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Твердопаливний котел з комплектуючими для котельні Надвірнянського ЗДО "Світлячок"
Оголошено тендер
489 019.20
UAH
Номер:
5fe5e4df12454652a73b57cea361fb54
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-016608-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
НАДВІРНЯНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА - САДОК) "СВІТЛЯЧОК" НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23923753
-
Адреса:
78400, Україна, Івано-Франківська область, Надвірна, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
НАДВІРНЯНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА - САДОК) "СВІТЛЯЧОК" НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23923753
-
Адреса:
78400, Україна, Івано-Франківська область, Надвірна, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
489 019.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Твердопаливний котел з комплектуючими для котельні Надвірнянського ЗДО "Світлячок"
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
04.09.2026 18:48
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Котел газогенераторний (піролізний) твердопаливний промисловий PAYAR 320кВт або еквівалент
Кількість
1 штука
Період постачання
до 15.10.2026
Засувок ( затвор дисковий поворотний («Батерфляй»)
Кількість
4 штука
Період постачання
до 15.10.2026
Шаровий кран
Кількість
7 штука
Період постачання
до 15.10.2026
насос
Кількість
2 штука
Період постачання
до 15.10.2026
Фільтр фланцевий
Кількість
1 штука
Період постачання
до 15.10.2026
Манометр типу GROSS або еквівалент
Кількість
2 штука
Період постачання
до 15.10.2026
термометр
Кількість
2 штука
Період постачання
до 15.10.2026
труба
Кількість
12 метр
Період постачання
до 15.10.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяНадвірна
Сума489 019.20 UAH