-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Операційний світильник, Хірургічний медичний аспіратор (ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків) (НК 024:2023: 12282 Операційний світильник) (НК 024:2023:47366 – Аспіраційна система, що живиться від електромережі, для невідкладної допомоги)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-013531-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 10:00)
280 373.83
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
11
год
01
хв
34
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
2684254544fd4f7c89f72be97797ce62
Внутрішній номер закупівлі:
30302201
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-013531-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Новгород-Сіверська центральна міська лікарня імені І.В.Буяльського" Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006403
-
Адреса:
16000, Україна, Чернігівська область, місто Новгород-Сіверський(пн), ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дмитро Шишко +380465831285 buhnsivcrl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
280 373.83 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 18:54 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 18:54 - 21.09.2026 10:00
Період оскарження:
04.09.2026 18:54 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 22.09.2026 11:58
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴280 373.83 Операційний світильник, Хірургічний медичний аспіратор (ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків) (НК 024:2023: 12282 Операційний світильник) (НК 024:2023:47366 – Аспіраційна система, що живиться від електромережі, для невідкладної допомоги)