-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Операційний світильник, Хірургічний медичний аспіратор (ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків) (НК 024:2023: 12282 Операційний світильник) (НК 024:2023:47366 – Аспіраційна система, що живиться від електромережі, для невідкладної допомоги)
Оголошено тендер
300 000.00
UAH
Номер:
63feba9f63634561a0aecea2d8c6d5f2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-016581-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Новгород-Сіверська центральна міська лікарня імені І.В.Буяльського" Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006403
-
Адреса:
16000, Україна, Чернігівська область, місто Новгород-Сіверський(пн), ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Новгород-Сіверська центральна міська лікарня імені І.В.Буяльського" Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006403
-
Адреса:
16000, Україна, Чернігівська область, місто Новгород-Сіверський(пн), ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Операційний світильник, Хірургічний медичний аспіратор (ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків)
(НК 024:2023: 12282 Операційний світильник)
(НК 024:2023:47366 – Аспіраційна система, що живиться від електромережі, для невідкладної допомоги)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоків
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
04.09.2026 18:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписГрант Посольства Німеччини в Києві
Сума265 000.00 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума35 000.00 UAH