-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 241521-3 Сушківка - Заячківка, км 0+000 – км 5+500 (окремими ділянками)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-013515-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
1 631 611.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
02
год
41
хв
42
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
41c0774e2e5f465e993083f9f5aac8dc
Внутрішній номер закупівлі:
30302184
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-013515-a
Замовник:
Департамент будівництва Черкаської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
40422357
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Хрещатик, 223
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Аладін Євгеній Ігорович +380732122708 40422357@proton.me
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 631 611.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 18:53 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 18:53 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 18:53 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 13:30
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 631 611.00 Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 241521-3 Сушківка - Заячківка, км 0+000 – км 5+500 (окремими ділянками)