-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 241521-3 Сушківка - Заячківка, км 0+000 – км 5+500 (окремими ділянками)
Оголошено тендер
1 957 933.20
UAH
Номер:
62aa2fbbfdac40649070fc6d32e26ba3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-016600-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Департамент будівництва Черкаської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
40422357
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Хрещатик, 223
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Департамент будівництва Черкаської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
40422357
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Хрещатик, 223
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 957 933.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 241521-3 Сушківка - Заячківка, км 0+000 – км 5+500 (окремими ділянками)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування:
04.09.2026 18:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти резервного фонду державного бюджету згідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 4 червня 2026 року № 580-р і кошти субвенції з бюджету територіальної громади відповідно до рішення сесії Дмитрушківської сільської ради Уманського району Черкаської області та розпорядження Черкаської обласної військової адміністрації від 31.07.2026 № 340.
Сума1 957 933.20 UAH