-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Стіл операційний, Система обігріву пацієнта (ДК 021:2015: 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні) (НК 024:2023 – 58034 — Стіл операційний універсальний з гідравлічним приводом) (НК 024:2023 – 36954 — Блок керування системи конвекційного обігрівання пацієнта)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-013461-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 10:00)
420 560.75
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
13
год
05
хв
09
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
f432f389d61e46cc89655c53cd1b8e3c
Внутрішній номер закупівлі:
30302127
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-013461-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Новгород-Сіверська центральна міська лікарня імені І.В.Буяльського" Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006403
-
Адреса:
16000, Україна, Чернігівська область, місто Новгород-Сіверський(пн), ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дмитро Шишко +380465831285 buhnsivcrl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
420 560.75 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 18:36 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 18:36 - 21.09.2026 10:00
Період оскарження:
04.09.2026 18:36 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 22.09.2026 13:56
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴420 560.75 Стіл операційний, Система обігріву пацієнта (ДК 021:2015: 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні) (НК 024:2023: 58034 — Стіл операційний універсальний з гідравлічним приводом) (НК 024:2023 – 36954 Блок керування системи конвекційного обігрівання пацієнта)