-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стіл операційний, Система обігріву пацієнта (ДК 021:2015: 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні) (НК 024:2023 – 58034 — Стіл операційний універсальний з гідравлічним приводом) (НК 024:2023 – 36954 — Блок керування системи конвекційного обігрівання пацієнта)
Оголошено тендер
450 000.00
UAH
Номер:
cec711621ca74ca4aea31e37cd28e018
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-016530-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Новгород-Сіверська центральна міська лікарня імені І.В.Буяльського" Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006403
-
Адреса:
16000, Україна, Чернігівська область, місто Новгород-Сіверський(пн), ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Новгород-Сіверська центральна міська лікарня імені І.В.Буяльського" Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006403
-
Адреса:
16000, Україна, Чернігівська область, місто Новгород-Сіверський(пн), ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
450 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Стіл операційний, Система обігріву пацієнта
(ДК 021:2015: 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні)
(НК 024:2023 – 58034 — Стіл операційний універсальний з гідравлічним приводом)
(НК 024:2023 – 36954 — Блок керування системи конвекційного обігрівання пацієнта)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
04.09.2026 18:26
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписГрант Посольства Німеччини в Києві
Сума400 000.00 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума50 000.00 UAH