-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Донорські кошти
“Капітальний ремонт їдальні та харчоблоку Рівненського ліцею №12 Рівненської міської ради за адресою: вул. Грушевського, 81, м. Рівне” (ДК 021:2015 - 45453000-7 Капітальний ремонт та реставрація)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-013398-a
Закупівля проводиться в рамках реалізації публічного інвестиційного проєкту на придбання обладнання, створення та модернізацію (проведення реконструкції та капітального ремонту) їдалень (харчоблоків) закладів освіти, зокрема військових (військово-морських, військово-спортивних) ліцеїв, ліцеїв із посиленою військово-фізичною підготовкою у 2026 році, співфінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility. Зміст висвітленої інформації не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
13 146 209.17
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
02
год
34
хв
37
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
c783476d30594bbb98c8b5becdbd8255
Внутрішній номер закупівлі:
30302059
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-013398-a
Замовник:
Управління капітального будівництва виконавчого комітету Рівненської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05517742
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, вул. Казимира Любомирського, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кондратюк Світлана Василівна +380362635987 ukbrivne@ukr.net
Організація-донор:
ЄС (Ukraine Facility)
×
-
Ідентифікатор:
XM-DAC 55000
-
Адреса:
1048, Королівство Бельгія, Brussel, Брюссель, Rue de la Loi / Wetstraat, 175
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
13 146 209.17 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 18:21 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 18:21 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 18:21 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:26
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴13 146 209.17 “Капітальний ремонт їдальні та харчоблоку Рівненського ліцею №12 Рівненської міської ради за адресою: вул. Грушевського, 81, м. Рівне” (ДК 021:2015 - 45453000-7 Капітальний ремонт та реставрація)