• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Природний газ

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 18:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 18:00)

383 683.42 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
19
год
01
хв
17
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: f802a86b5a1d48fe97d4981e9508784a
Внутрішній номер закупівлі: 30301992
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-013334-a   
Замовник: НОВОСЕЛИЦЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ
Контактна особа: Ірина Плачінта +380502688637 iraplachinta@gmail.com http://medcollege.novoselitsa.cv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 383 683.42 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 17:59 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 17:59 - 20.09.2026 18:00
Період оскарження: 04.09.2026 17:59 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 12:39

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴383 683.42 Природний газ