-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
460 420.20
UAH
Номер:
3865cffd0f0444988c6cf7c382d8012a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-016333-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
НОВОСЕЛИЦЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010988
-
Адреса:
60300, Україна, Чернівецька область, м. Новоселиця, вул. Незалежності, буд. 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
НОВОСЕЛИЦЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010988
-
Адреса:
60300, Україна, Чернівецька область, м. Новоселиця, вул. Незалежності, буд. 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
460 420.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
04.09.2026 17:36
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1101 - Підготовка кадрів закладами фахової передвищої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяНовоселицька
Сума460 420.20 UAH