-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ноутбуки (згідно коду за ДК 021:2015: 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)»
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-013304-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
1 483 083.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
03
год
04
хв
37
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
ace224562b324262a289170355c375d3
Внутрішній номер закупівлі:
30301964
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-013304-a
Замовник:
ХМЕЛЬНИЦЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
45798761
-
Адреса:
29005, Україна, Хмельницька область, Хмельницький р-н місто Хмельницький, вул.Володимирська будинок 91
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Людмила Мелятинська +380382794430 luydmilameliatunska@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 483 083.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 17:53 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 17:53 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 17:53 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:53
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 483 083.33 Ноутбуки (згідно коду за ДК 021:2015: 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)»