-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбуки (згідно коду за ДК 021:2015: 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)»
Оголошено тендер
1 779 700.00
UAH
Номер:
dd1fb45fcf09435b8dd4bc7dea802df1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-016312-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ХМЕЛЬНИЦЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
45798761
-
Адреса:
29005, Україна, Хмельницька область, Хмельницький р-н місто Хмельницький, вул.Володимирська будинок 91
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ХМЕЛЬНИЦЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
45798761
-
Адреса:
29005, Україна, Хмельницька область, Хмельницький р-н місто Хмельницький, вул.Володимирська будинок 91
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 779 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ноутбуки (згідно коду за ДК 021:2015: 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)»
Примітки:
протокол УО №73 від 04.09.2026
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
04.09.2026 17:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:3601010 - Керівництво та управління у сфері юстиції
Сума1 779 700.00 UAH