-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 44220000-8- Столярні вироби (44221100-6 – Вікна) (Придбання матеріалів та обладнання для встановлення віконних блоків у Палаці спорту по вул.Європейській,81)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-013292-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
362 500.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
03
год
04
хв
31
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
0d6bae733ec44855b0eecaacb22122d7
Внутрішній номер закупівлі:
30301954
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-013292-a
Замовник:
ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА МІСТА БЕРДИЧЕВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
20406365
-
Адреса:
13306, Україна, Житомирська область, місто Бердичів, ПЛОЩА МИСТЕЦЬКА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Подгорчук +380674101988 dush456@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
362 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 17:52 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 17:52 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 17:52 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:31
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴362 500.00 ДК 021:2015 44220000-8- Столярні вироби (44221100-6 – Вікна) (Придбання матеріалів та обладнання для встановлення віконних блоків у Палаці спорту по вул.Європейській,81)