-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 44220000-8- Столярні вироби (44221100-6 – Вікна) (Придбання матеріалів та обладнання для встановлення віконних блоків у Палаці спорту по вул.Європейській,81)
Оголошено тендер
435 000.00
UAH
Номер:
df24bcdfd311461895e3a72a248cab32
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-014997-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА МІСТА БЕРДИЧЕВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
20406365
-
Адреса:
13306, Україна, Житомирська область, місто Бердичів, ПЛОЩА МИСТЕЦЬКА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА МІСТА БЕРДИЧЕВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
20406365
-
Адреса:
13306, Україна, Житомирська область, місто Бердичів, ПЛОЩА МИСТЕЦЬКА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
435 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 44220000-8- Столярні вироби (44221100-6 – Вікна)
(Придбання матеріалів та обладнання для встановлення віконних блоків у Палаці спорту по вул.Європейській,81)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
04.09.2026 16:03
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
ДК 021:2015 44220000-8- Столярні вироби (44221100-6 – Вікна) (Придбання матеріалів та обладнання для встановлення віконних блоків у Палаці спорту по вул.Європейській,81)
Кількість
48 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:5031 - Розвиток здібностей у дітей та молоді з фізичної культури та спорту комунальними дитячо-юнацькими спортивними школами
Адміністративно-територіальна класифікаціяБердичів
Сума435 000.00 UAH