-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
стартер – генератор (200А) (515-030) 704А46101018 для вертольотів типу AS 350В3
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-013278-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 18:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 18:00)
4 944 050.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
18
год
42
хв
57
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
f761e9913f5b4c4f8460af47adac4325
Внутрішній номер закупівлі:
30301938
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-013278-a
Замовник:
КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ЛЬОТНИЙ КОЛЕДЖ ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43041752
-
Адреса:
39605, Україна, Полтавська область, Кременчук, вул. Перемоги, буд.17/6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зайцева Інна 380536631024 tenderklk2026@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34730000-3 Частини повітряних і космічних літальних апаратів та вертольотівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 944 050.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 17:49 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 17:49 - 20.09.2026 18:00
Період оскарження:
04.09.2026 17:49 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:47
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 944 050.00 стартер – генератор (200А) (515-030) 704А46101018 для вертольотів типу AS 350В3