• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

стартер – генератор (200А) (515-030) 704А46101018 для вертольотів типу AS 350В3

Оголошено тендер

5 932 860.00 UAH
Номер: cc91f073816b42be9440f8f69e19551b
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-016294-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ЛЬОТНИЙ КОЛЕДЖ ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ
Замовник: КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ЛЬОТНИЙ КОЛЕДЖ ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ
Очікувана вартість: 5 932 860.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: стартер – генератор (200А) (515-030) 704А46101018 для вертольотів типу AS 350В3
Примітки: зміни до річного плану закупівель
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34730000-3 Частини повітряних і космічних літальних апаратів та вертольотів
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 04.09.2026 17:30

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
стартер – генератор (200А) (515-030) 704А46101018 для вертольотів типу AS 350В3
Код ДК 021:2015: 34730000-3 Частини повітряних і космічних літальних апаратів та вертольотів
Кількість 2 штука
Період постачання до 09.10.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписОплата за поставлений Товар здійснюється шляхом безготівкового переказу коштів на поточний рахунок Постачальника, протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дати підписання уповноваженими представниками Сторін видаткової накладної Постачальника на Товар та отримання Покупцем рахунку-фактури.
Код класифікації видатківКПК-2025:1001050 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Міністерства внутрішніх справ України, підготовка кадрів закладами вищої освіти із специфічними умовами навчання
Сума5 932 860.00 UAH