-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Донорські кошти
Комплекти меблів для навчальних кабінетів для закладу середньої освіти, який бере участь у реалізації Державного стандарту профільної середньої освіти, перелік яких визначено наказом МОН від 11.03.2026 р. №437 (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.02.2026р. №170)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-013272-a
Закупівля здійснюється відповідно до Рамкової угоди щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування ЄС для України згідно з інструментом Ukraine Facility, ратифікованої Законом України від 06.06.2024 № 3786-IX, що співфінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility. Зміст висвітленої інформації не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
2 776 088.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
00
год
42
хв
47
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
89edaba8219c465ba9ab113c2e22b98d
Внутрішній номер закупівлі:
30301927
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-013272-a
Замовник:
Чернівецький ліцей № 12 "Ювілейний" Чернівецької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
21431052
-
Адреса:
58002, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Лесі Українки, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Данііл Стрекачов +380676120295 dstrekachov@gmail.com http://licey12.chernivtsy.com.ua
Організація-донор:
ЄС (Ukraine Facility)
×
-
Ідентифікатор:
XM-DAC 55000
-
Адреса:
1048, Королівство Бельгія, Brussel, Брюссель, Rue de la Loi / Wetstraat, 175
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 776 088.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 17:48 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 17:48 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 17:48 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:32
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 776 088.33 Комплекти меблів для навчальних кабінетів для закладу середньої освіти, який бере участь у реалізації Державного стандарту профільної середньої освіти, перелік яких визначено наказом МОН від 11.03.2026 р. №437 (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.02.2026р. №170)