-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплекти меблів для навчальних кабінетів для закладу середньої освіти, який бере участь у реалізації Державного стандарту профільної середньої освіти, перелік яких визначено наказом МОН від 11.03.2026 р. №437 (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.02.2026р. №170)
Оголошено тендер
3 331 306.00
UAH
Номер:
8b92303255474c8ba86b8086d69849a9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-016313-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Чернівецький ліцей № 12 "Ювілейний" Чернівецької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
21431052
-
Адреса:
58002, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Лесі Українки, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Чернівецький ліцей № 12 "Ювілейний" Чернівецької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
21431052
-
Адреса:
58002, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Лесі Українки, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 331 306.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комплекти меблів для навчальних кабінетів для закладу середньої освіти, який бере участь у реалізації Державного стандарту профільної середньої освіти, перелік яких визначено наказом МОН від 11.03.2026 р. №437 (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.02.2026р. №170)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
04.09.2026 17:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис1184 Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти `Нова українська школа` за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Код класифікації видатківКПК-2026:2211850 - Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума2 665 044.80 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Описзакупівля здійснюється відповідно до Рамкової угоди щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування ЄС для України згідно з інструментом Ukraine Facility, ратифікованої Законом України від 06.06.2024 № 3786-IX, що співфінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility (захід Плану в рамках якого здійснюється закупівля - 7.13. Забезпечення доступу до безпечної та якісної освіти)
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1183 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧернівці
Сума666 261.20 UAH