-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-013228-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 08:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 08:00)
169 895.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
10
год
34
хв
25
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
9edb97c26d6943b6ad96368016988f2f
Внутрішній номер закупівлі:
30301891
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-013228-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Сколівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44008365
-
Адреса:
82600, Україна, Львівська область, місто Сколе, вул.Чайківського, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ігор Сомар +380501755316 osvita_sotg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
169 895.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 17:41 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 17:41 - 20.09.2026 08:00
Період оскарження:
04.09.2026 17:41 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 12:28
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴169 895.00 Природний газ