• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Природний газ

Оголошено тендер

203 874.00 UAH
Номер: 7bef6697b564456193ccb54e8f4c1c01
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-016315-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відділ освіти, молоді та спорту Сколівської міської ради
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Сколівської міської ради
Очікувана вартість: 203 874.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Природний газ
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 04.09.2026 17:33

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 11650 метр кубічний
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяСколе
Сума203 874.00 UAH