• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Баня водяна 22 л зі суцільною кришкою»

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 09:00)

62 330.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
11
год
34
хв
42
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: c0987a80797f48709d6c50e65ce68186
Внутрішній номер закупівлі: 30301890
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-013226-a   
Замовник: Військова частина А0873
Контактна особа: Сержант-Міщенко Катерина Володимирівна +380973763025 k.mishchenko@mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 42940000-7 Машини для термічної обробки матеріалівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 62 330.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 17:44 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 17:44 - 20.09.2026 09:00
Період оскарження: 04.09.2026 17:44 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 13:29

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴62 330.00 «Баня водяна 22 л зі суцільною кришкою»