• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Баня водяна 22 л зі суцільною кришкою»

Оголошено тендер

74 796.00 UAH
Номер: 84e4990a0c2543fc825ef60dc5135f04
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-016316-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Військова частина А0873
Замовник: Військова частина А0873
Очікувана вартість: 74 796.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Баня водяна 22 л зі суцільною кришкою»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 42940000-7 Машини для термічної обробки матеріалів
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 04.09.2026 17:33

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
«Баня водяна 22 л зі суцільною кришкою»
Код ДК 021:2015: 42940000-7 Машини для термічної обробки матеріалів
Кількість 2 штука
Період постачання до 01.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума74 796.00 UAH