-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Нафта і дистиляти
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-013220-a
Фактом подання цінової пропозиції учасник підтверджує, що запропонований товар не є походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
583 333.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
04
год
48
хв
37
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
6f1071885de644a1a13b87a87b6fb54c
Внутрішній номер закупівлі:
30301882
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-013220-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Дирекція з обслуговування майна спільної власності територіальних громад"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05398504
-
Адреса:
58029, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Луцька, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Інна Васіна +380952080764 innav1999@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
583 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 17:40 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 17:40 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 17:40 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:23
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴583 333.33 Нафта і дистиляти