-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нафта і дистиляти
Оголошено тендер
583 333.33
UAH
Номер:
cce96463f1e14bf5ae90fc71fba7fe06
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-014874-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Дирекція з обслуговування майна спільної власності територіальних громад"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05398504
-
Адреса:
58029, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Луцька, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Дирекція з обслуговування майна спільної власності територіальних громад"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05398504
-
Адреса:
58029, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Луцька, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
583 333.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Нафта і дистиляти
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
04.09.2026 15:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0180 - Інша діяльність у сфері державного управління
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧернівецька
Сума583 333.33 UAH