-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Багатофункціональна підмітально-прибиральна машина з навісним обладнанням
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-013177-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
17 327 048.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
02
год
35
хв
21
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
f8b53db3cb85476db2f84dc699a342cd
Внутрішній номер закупівлі:
30301844
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-013177-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ АВТОМОБІЛЬНИХ ШЛЯХІВ" ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03344119
-
Адреса:
10003, Україна, Житомирська область, місто Житомир, ПРОВ. КАВАЛЕРІЙСЬКИЙ, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дмитро Камінський +380632926335 zhuashtender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
17 327 048.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 17:34 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 17:34 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 17:34 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 12:47
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴17 327 048.00 Багатофункціональна підмітально-прибиральна машина з навісним обладнанням