-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Багатофункціональна підмітально-прибиральна машина з навісним обладнанням
Оголошено тендер
20 792 457.60
UAH
Номер:
657a3318370d4c939be73b9f1b885ed2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-016271-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ АВТОМОБІЛЬНИХ ШЛЯХІВ" ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03344119
-
Адреса:
10003, Україна, Житомирська область, місто Житомир, ПРОВ. КАВАЛЕРІЙСЬКИЙ, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ АВТОМОБІЛЬНИХ ШЛЯХІВ" ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03344119
-
Адреса:
10003, Україна, Житомирська область, місто Житомир, ПРОВ. КАВАЛЕРІЙСЬКИЙ, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
20 792 457.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Багатофункціональна підмітально-прибиральна машина з навісним обладнанням
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
04.09.2026 17:26
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Багатофункціональна підмітально-прибиральна машина з навісним обладнанням
Кількість
2 одиниця
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7670 - Внески до статутного капіталу суб’єктів господарювання
Адміністративно-територіальна класифікаціяЖитомир
Сума20 792 457.60 UAH