-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Музичні інструменти (литаври, чимбасо) (код ДК 021:2015: 37310000-4 Музичні інструменти)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-013150-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
2 380 381.60
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
02
год
34
хв
33
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
75a58d81c4cd4219a60ad3b634a3f4b2
Внутрішній номер закупівлі:
30301815
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-013150-a
Замовник:
ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ ІМЕНІ СОЛОМІЇ КРУШЕЛЬНИЦЬКОЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02224620
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, місто Львів, пр. Свободи, будинок 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Максимчук +380322428154 maksum4uk22@gmail.com https://opera.lviv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
37310000-4 Музичні інструментиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 380 381.60 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 17:28 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 17:28 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 17:28 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:42
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 380 381.60 Музичні інструменти (литаври, чимбасо)