• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Музичні інструменти (литаври, чимбасо) (код ДК 021:2015: 37310000-4 Музичні інструменти)

Оголошено тендер

2 856 457.92 UAH
Номер: d8b92612de23466e9928d5839135f79b
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-016125-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ ІМЕНІ СОЛОМІЇ КРУШЕЛЬНИЦЬКОЇ
Замовник: ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ ІМЕНІ СОЛОМІЇ КРУШЕЛЬНИЦЬКОЇ
Очікувана вартість: 2 856 457.92 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Музичні інструменти (литаври, чимбасо) (код ДК 021:2015: 37310000-4 Музичні інструменти)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 37310000-4 Музичні інструменти
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 04.09.2026 17:06

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Литавра 20” (Adams Professional Gen II або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 37310000-4 Музичні інструменти
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)
Литавра 23” (Adams Professional Gen II або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 37310000-4 Музичні інструменти
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)
Литавра 26” (Adams Professional Gen II або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 37310000-4 Музичні інструменти
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)
Литавра 29” (Adams Professional Gen II або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 37310000-4 Музичні інструменти
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)
Литавра 32” (Adams Professional Gen II або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 37310000-4 Музичні інструменти
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)
Чимбасо Wessex CB92P-S стрій BBb або еквівалент
Код ДК 021:2015: 37310000-4 Музичні інструменти
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:4082 - Інші заходи в галузі культури і мистецтва
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛьвівська
Сума2 856 457.92 UAH