-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Детектори та аналізатори (аналізатор кисню в воді і в повітрі, диспергатор лабораторний, аналізатор вологості)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-013077-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
89 008.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
05
год
12
хв
46
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
d159cddde5cf4465a2b211f18b68b985
Внутрішній номер закупівлі:
30301746
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-013077-a
Замовник:
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125544
-
Адреса:
46027, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул. М. Кривоноса, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Богоніс Наталія Михайлівна +380352436002 zakupivli@tnpu.edu.ua http://tnpu.edu.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
89 008.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 17:22 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 17:22 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 17:22 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 15:05
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴89 008.33 Детектори та аналізатори (аналізатор кисню в воді і в повітрі, диспергатор лабораторний, аналізатор вологості)