-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Детектори та аналізатори (аналізатор кисню в воді і в повітрі, диспергатор лабораторний, аналізатор вологості)
Оголошено тендер
106 810.00
UAH
Номер:
e384f4c133c24de4b7c8478f459feceb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-015929-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125544
-
Адреса:
46027, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул. М. Кривоноса, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125544
-
Адреса:
46027, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул. М. Кривоноса, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
106 810.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Детектори та аналізатори (аналізатор кисню в воді і в повітрі, диспергатор лабораторний, аналізатор вологості)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
02.09.2026 16:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума106 810.00 UAH