• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту медичного обладнання (Апарат ШВЛ VIZION AURA (SN GB-2V001459); Наркозно-дихальний апарат Caelus Lite (SN 0053656) у комплекті з монітором пацієнта G3N (SN G3NT 40009); Монітор-дефібрилятор ZOLL X Series (SN AR21F059370 (L215096); SN AR21F059341 (L2150198); SN AR21F059386 (L2150180); SN AR21F059393 (L2150199); Монітор пацієнта Zoll Propaq M (SN AP19К007997; SN АР18К005591; SN AP20L010849; SN AP18K005577); Монітор-дефібрилятор PROPAQ MD (SN AI17B006033; SN AI17B006034); Монітор пацієнта Х12 (SN 261594-М19В14330011; SN 261584-М19В14330010); Монітор пацієнта Proview 12 (SN S097E000562; SN S097E000797); Монітор пацієнта VX-14TCO (SN 2305102002022; SN 2305102002021); Пульсоксиметр Rad 97 (SN 3000058766); Електрокардіограф ЕСG -12 PLUS (SN H03E20SHBE1544); Електрокардіограф EKG1212T (SN 2101220002) за кодом ДК 021:2015: 50420000-5 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 09:00)

307 365.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
14
год
12
хв
44
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 23581b01b0e943af98cb597aa072d663
Внутрішній номер закупівлі: 30301734
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-013074-a   
Замовник: ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4615
Контактна особа: Андрій Санжара +380977973269 a.sanjara4615@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 307 365.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 17:20 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 17:20 - 21.09.2026 09:00
Період оскарження: 04.09.2026 17:20 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 22.09.2026 11:01

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴307 365.00 Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту медичного обладнання (Апарат ШВЛ VIZION AURA (SN GB-2V001459); Наркозно-дихальний апарат Caelus Lite (SN 0053656) у комплекті з монітором пацієнта G3N (SN G3NT 40009); Монітор-дефібрилятор ZOLL X Series (SN AR21F059370 (L215096); SN AR21F059341 (L2150198); SN AR21F059386 (L2150180); SN AR21F059393 (L2150199); Монітор пацієнта Zoll Propaq M (SN AP19К007997; SN АР18К005591; SN AP20L010849; SN AP18K005577); Монітор-дефібрилятор PROPAQ MD (SN AI17B006033; SN AI17B006034); Монітор пацієнта Х12 (SN 261594-М19В14330011; SN 261584-М19В14330010); Монітор пацієнта Proview 12 (SN S097E000562; SN S097E000797); Монітор пацієнта VX-14TCO (SN 2305102002022; SN 2305102002021); Пульсоксиметр Rad 97 (SN 3000058766); Електрокардіограф ЕСG -12 PLUS (SN H03E20SHBE1544); Електрокардіограф EKG1212T (SN 2101220002) за кодом ДК 021:2015: 50420000-5 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання