-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту медичного обладнання (Апарат ШВЛ VIZION AURA (SN GB-2V001459); Наркозно-дихальний апарат Caelus Lite (SN 0053656) у комплекті з монітором пацієнта G3N (SN G3NT 40009); Монітор-дефібрилятор ZOLL X Series (SN AR21F059370 (L215096); SN AR21F059341 (L2150198); SN AR21F059386 (L2150180); SN AR21F059393 (L2150199); Монітор пацієнта Zoll Propaq M (SN AP19К007997; SN АР18К005591; SN AP20L010849; SN AP18K005577); Монітор-дефібрилятор PROPAQ MD (SN AI17B006033; SN AI17B006034); Монітор пацієнта Х12 (SN 261594-М19В14330011; SN 261584-М19В14330010); Монітор пацієнта Proview 12 (SN S097E000562; SN S097E000797); Монітор пацієнта VX-14TCO (SN 2305102002022; SN 2305102002021); Пульсоксиметр Rad 97 (SN 3000058766); Електрокардіограф ЕСG -12 PLUS (SN H03E20SHBE1544); Електрокардіограф EKG1212T (SN 2101220002) за кодом ДК 021:2015: 50420000-5 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
Оголошено тендер
368 838.00
UAH
Номер:
d725048de68e42df8ef26a27783a6ded
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-016166-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4615
×
-
Код ЄДРПОУ:
08015857
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4615
×
-
Код ЄДРПОУ:
08015857
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
368 838.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту медичного обладнання (Апарат ШВЛ VIZION AURA (SN GB-2V001459); Наркозно-дихальний апарат Caelus Lite (SN 0053656) у комплекті з монітором пацієнта G3N (SN G3NT 40009); Монітор-дефібрилятор ZOLL X Series (SN AR21F059370 (L215096); SN AR21F059341 (L2150198); SN AR21F059386 (L2150180); SN AR21F059393 (L2150199); Монітор пацієнта Zoll Propaq M (SN AP19К007997; SN АР18К005591; SN AP20L010849; SN AP18K005577); Монітор-дефібрилятор PROPAQ MD (SN AI17B006033; SN AI17B006034); Монітор пацієнта Х12 (SN 261594-М19В14330011; SN 261584-М19В14330010); Монітор пацієнта Proview 12 (SN S097E000562; SN S097E000797); Монітор пацієнта VX-14TCO (SN 2305102002022; SN 2305102002021); Пульсоксиметр Rad 97 (SN 3000058766); Електрокардіограф ЕСG -12 PLUS (SN H03E20SHBE1544); Електрокардіограф EKG1212T (SN 2101220002) за кодом ДК 021:2015: 50420000-5 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
Примітки:
Місце знаходження замовника: Дніпропетровська область, м. Дніпро. Категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади, відповідно до пункту 3 частини 1 статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі".
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
04.09.2026 17:11
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля проводиться відповідно до потреб (рапорт 4928/р від 03.07.2026; рапорт 3063/р від 07.05.2026) та з урахуванням наявного фінансування та Плану закупівель на 2026 рік військової частини А4615. Під час визначення очікуваної вартості предмета закупівлі враховувалась примірна методика визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, що затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275, а також вимоги абз.1 п.14 Особливостей. Потенційним постачальникам направлено запити на комерційну пропозицію. Проведено аналіз отриманих відповідей. Очікувану вартість визначено як середньоарифметичне значення.
-
Дата публікації:
04.09.2026 17:11
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту медичного обладнання: Апарат ШВЛ VIZION AURA (SN GB-2V001459)
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Послуги з технічного обслуговування: Наркозно-дихальний апарат Caelus Lite (SN 0053656) у комплекті з монітором пацієнта G3N (SN G3NT 40009)
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту медичного обладнання: Монітор-дефібрилятор ZOLL X Series (SN AR21F059370 (L215096); (SN AR21F059341 (L2150198); (SN AR21F059386 (L2150180); (SN AR21F059393 (L2150199)
Кількість
4 послуга
Період постачання
(не задано)
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту медичного обладнання: Монітор пацієнта Zoll Propaq M (SN AP19К007997); (SN АР18К005591); (SN AP20L010849); (SN AP18K005577)
Кількість
4 послуга
Період постачання
(не задано)
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту медичного обладнання: Монітор-дефібрилятор PROPAQ MD (SN AI17B006033); (SN AI17B006034)
Кількість
2 послуга
Період постачання
(не задано)
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту медичного обладнання: Монітор пацієнта Х12 (SN 261594-М19В14330011); (SN 261584-М19В14330010)
Кількість
2 послуга
Період постачання
(не задано)
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту медичного обладнання: Монітор пацієнта Proview 12 (SN S097E000562); (SN S097E000797)
Кількість
2 послуга
Період постачання
(не задано)
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту медичного обладнання: Монітор пацієнта VX-14TCO (SN 2305102002022); (SN 2305102002021)
Кількість
2 послуга
Період постачання
(не задано)
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту медичного обладнання: Пульсоксиметр Rad 97 (SN 3000058766)
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту медичного обладнання: Електрокардіограф ЕСG -12 PLUS (SN H03E20SHBE1544)
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту медичного обладнання: Електрокардіограф EKG1212T (SN 2101220002)
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума368 838.00 UAH