• Відкриті торги
  • Однолотова
  • КЕП

42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації(Фільтри для транспортних засобів)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 08:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 08:00)

68 304.95 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
13
год
12
хв
35
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 5772ab67f2dc40268e0f64d3cd5c8da6
Внутрішній номер закупівлі: 30301724
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-013066-a   
Замовник: Військова частина 1560
Контактна особа: Євген РУСОВ 380674835163 ERusov@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 68 304.95 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 17:19 - 10.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 17:19 - 20.09.2026 08:00
Період оскарження: 04.09.2026 17:19 - 16.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 11:46

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴68 304.95 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації(Фільтри для транспортних засобів)