-
Відкриті торги
-
КЕП
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації(Фільтри для транспортних засобів)
Оголошено тендер
68 304.95
UAH
Номер:
867a57ccfb9f405596eb797cc26b9c9d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-015990-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Військова частина 1560
×
-
Код ЄДРПОУ:
43331273
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, Ізмаїл, *
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина 1560
×
-
Код ЄДРПОУ:
43331273
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, Ізмаїл, *
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
68 304.95 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації(Фільтри для транспортних засобів)
Примітки:
ПДВ за нульовою ставкою (0%) згідно з ПКМУ № 178 від 02.03.2022
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
04.09.2026 16:52
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Фільтр оливний DACIA LOGAN 13-, RENAULT MEGANE 09- 1.5 DCI
Кількість
14 штука
Період постачання
до 25.11.2026
Фільтр повітряний RENAULT LOGAN II, DUSTER II 0.9-1.2 TCE, 1.5 DCI 13-
Кількість
8 штука
Період постачання
до 25.11.2026
Фільтр салону DACIA LOGAN II, SANDERO 13-
Кількість
2 штука
Період постачання
до 25.11.2026
Фільтр паливний RENAULT DUSTER 1.5 DCI 10-
Кількість
8 штука
Період постачання
до 25.11.2026
Фільтр повітряний RENAULT LOGAN II, DUSTER II 0.9-1.2 TCE, 1.5 DCI 13-
Кількість
2 штука
Період постачання
до 25.11.2026
Фільтр салону вугільний ExtraClean NISSAN X-TRAIL 14-, RENAULT LODGY 12-
Кількість
4 штука
Період постачання
до 25.11.2026
Фільтр оливний Toyota CAMRY 30; LC 150 15-COROLLA-08; Lexus RX-08
Кількість
4 штука
Період постачання
до 25.11.2026
Фільтр повітряний TOYOTA НІ-АСЕ
Кількість
2 штука
Період постачання
до 25.11.2026
Фільтр паливний TOYOTA COROLLA 87-00, CARINA E 92-97
Кількість
4 штука
Період постачання
до 25.11.2026
Фільтр оливний двигуна VOLVO CARS 2.0, 2.4 08-
Кількість
4 штука
Період постачання
до 25.11.2026
Фільтр повітряний VOLVO CARS 1.5-2.4 00-
Кількість
2 штука
Період постачання
до 25.11.2026
Фільтр салону вугільний Jaguar, Land Rover, Volvo
Кількість
2 штука
Період постачання
до 25.11.2026
Фільтр паливний FORD MONDEO VOLVO C30, C70 II, S40 II, S80 II
Кількість
4 штука
Період постачання
до 25.11.2026
Фільтр оливний TOYOTA COROLLA 92-02, CARINA 83-97, AVENSIS 97-
Кількість
4 штука
Період постачання
до 25.11.2026
Фільтр повітряний
Кількість
2 штука
Період постачання
до 25.11.2026
Фільтр салону вугільний TOYOTA HILUX 15-, CAMRY 17-
Кількість
2 штука
Період постачання
до 25.11.2026
Фільтр паливний LEXUS, TOYOTA
Кількість
2 штука
Період постачання
до 25.11.2026
Фільтр оливний CUMMINS
Кількість
1 штука
Період постачання
до 25.11.2026
Фільтр палива FLEETGUARD
Кількість
1 штука
Період постачання
до 25.11.2026
Паливний фільтр DONALDSON
Кількість
1 штука
Період постачання
до 25.11.2026
ФІЛЬТР МАСЛЯНИЙ CITROEN/PEUGEOT
Кількість
6 штука
Період постачання
до 25.11.2026
фільтр повітряний CITROEN/PEUGEOT
Кількість
6 штука
Період постачання
до 25.11.2026
Фильтр салона CITROEN/PEUGEOT
Кількість
6 штука
Період постачання
до 25.11.2026
Фільтр паливний CITROEN/PEUGEOT
Кількість
6 штука
Період постачання
до 25.11.2026
Фільтр оливний двигуна WL7445/ОР592/9
Кількість
2 штука
Період постачання
до 25.11.2026
Фільтр повітряний IVECO DAILY 01-11
Кількість
1 штука
Період постачання
до 25.11.2026
Фільтр салону IVECO DAILY 06-
Кількість
1 штука
Період постачання
до 25.11.2026
Фільтр паливний IVECO DAILY IV/EcoDaily 06-11
Кількість
2 штука
Період постачання
до 25.11.2026
Фільтр оливний елемент ГАЗ (ЗМЗ-402)
Кількість
2 штука
Період постачання
до 25.11.2026
Фільтр повітряний елемент ГАЗ (ЗМЗ 402)
Кількість
2 штука
Період постачання
до 25.11.2026
Фільтр паливний тонкого очищення ВАЗ 2101-09, 099, 2121
Кількість
2 штука
Період постачання
до 25.11.2026
Фільтр оливний SKODA FABIA, OCTAVIA 00-, VW GOLF 97-, PASSAT 03-
Кількість
2 штука
Період постачання
до 25.11.2026
Фільтр повітряний ExtraClean VW TRANSPORTER T5 05-
Кількість
2 штука
Період постачання
до 25.11.2026
Фільтр салону VW TRANSPORTER V 03-
Кількість
2 штука
Період постачання
до 25.11.2026
Фільтр паливний VW TRANSPORTER V 03-
Кількість
2 штука
Період постачання
до 25.11.2026
Фільтр оливний CITROEN BERLINGO 96-, PEUGEOT PARTNER 96-, FIAT DUCATO, SCUDO 06-
Кількість
2 штука
Період постачання
до 25.11.2026
Фільтр повітряний
Кількість
2 штука
Період постачання
до 25.11.2026
Фільтр паливний LR DEFENDER 90, 110, 130 2.2-2.4 07-
Кількість
2 штука
Період постачання
до 25.11.2026
Фільтр оливний двигуна VOLVO
Кількість
2 штука
Період постачання
до 25.11.2026
Фільтр повітряний VOLVO XC 70, 90 2.4-3.2 D 02-
Кількість
1 штука
Період постачання
до 25.11.2026
Фільтр салону VOLVO S60 00-10, XC70 00-07
Кількість
1 штука
Період постачання
до 25.11.2026
Фільтр паливний Volvo
Кількість
2 штука
Період постачання
до 25.11.2026
Фільтр оливний ISUZU, Богдан, Ataman
Кількість
14 штука
Період постачання
до 25.11.2026
Фільтр повітряний ISUZU, Богдан Е-1
Кількість
4 штука
Період постачання
до 25.11.2026
Фільтр паливний NISSAN, TOYOTA, БОГДАН WF8172/PP944
Кількість
10 штука
Період постачання
до 25.11.2026
Фільтр паливний КАМАЗ (TRUCK) 95117E/PM800
Кількість
10 штука
Період постачання
до 25.11.2026
Фільтр оливний КАМАЗ (TRUCK) 92132E/OM500
Кількість
14 штука
Період постачання
до 25.11.2026
Фільтр оливний FIAT DUCATO 2.3 JTD 06-, IVECO DAILY 06-
Кількість
2 штука
Період постачання
до 25.11.2026
Фільтр повітряний CITROEN JUMPER 06-, PEUGEOT BOXER 06-, FIAT DUCATO 06-
Кількість
1 штука
Період постачання
до 25.11.2026
Фільтр салону CITROEN JUMPER, FIAT DUCATO, PEUGEOT BOXER 06-
Кількість
1 штука
Період постачання
до 25.11.2026
Фільтр паливний FIAT DUCATO 2.3 JTD 18- (ОЕ)
Кількість
2 штука
Період постачання
до 25.11.2026
Фільтр оливний OPEL MOVANO 06-, VIVARO 06
Кількість
2 штука
Період постачання
до 25.11.2026
Фільтр повітряний OPEL MOVANO 10-, RENAULT MASTER 10-
Кількість
2 штука
Період постачання
до 25.11.2026
Фільтр салону RENAULT KANGOO II 08- (2шт.)
Кількість
2 комплект
Період постачання
до 25.11.2026
Фільтр паливний RENAULT TRAFFIC 1.6-2.0 dCi 14-
Кількість
2 штука
Період постачання
до 25.11.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума68 304.95 UAH