-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Аварійні роботи на мості на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення С 070733 (Ділок – Станове - Яблунів) – Гендеровиця км 4+314
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-013052-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 19:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 19:00)
9 075 153.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
00
год
12
хв
58
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
476a0d0949574e519a129579a5bcc340
Внутрішній номер закупівлі:
30301710
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-013052-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ СЛУЖБА МІСЦЕВИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43427067
-
Адреса:
88008, Україна, Закарпатська область, Ужгород, ПЛОЩА НАРОДНА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ковш Норберт Федорович 380681977059 DP_SMAD_UO@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
9 075 153.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 17:18 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 17:18 - 20.09.2026 19:00
Період оскарження:
04.09.2026 17:18 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:17
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴9 075 153.33 Аварійні роботи на мості на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення С 070733 (Ділок – Станове - Яблунів) – Гендеровиця км 4+314