• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Аварійні роботи на мості на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення С 070733 (Ділок – Станове - Яблунів) – Гендеровиця км 4+314

Оголошено тендер

10 890 184.00 UAH
Номер: b06e0fd851d64f0d9d56593b2e54fdef
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-015713-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ СЛУЖБА МІСЦЕВИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Замовник: ДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ СЛУЖБА МІСЦЕВИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 10 890 184.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Аварійні роботи на мості на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення С 070733 (Ділок – Станове - Яблунів) – Гендеровиця км 4+314
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 04.09.2026 16:37

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Аварійні роботи на мості на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення С 070733 (Ділок – Станове - Яблунів) – Гендеровиця км 4+314
Код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗакарпатська
Сума10 890 184.00 UAH