-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Коротка дискова борона-лущильник DUCAT-5
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-013046-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 20.09.26 17:22)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 20.09.26 17:22)
1 101 196.67
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
21
год
39
хв
02
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
0f0b6d09f4504c6790e4826f3be60ef5
Внутрішній номер закупівлі:
30301705
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-013046-a
Замовник:
Інститут рослинництва ім. В. Я. Юр'єва Національної академії аграрних наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00497176
-
Адреса:
61060, Україна, Харківська область, Харків, проспект Героїв Харкова будинок 142
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Огурцов Юрій Євгенович +380573920331 yuriev1908tender@gmail.com http://www.yuriev.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
16110000-9 Плуги чи дискові борониАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 101 196.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 17:21 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 17:21 - 20.09.2026 17:22
Період оскарження:
04.09.2026 17:21 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:54
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 101 196.67 Коротка дискова борона-лущильник DUCAT-5