• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Коротка дискова борона-лущильник DUCAT-5

Оголошено тендер

1 321 436.00 UAH
Номер: 8e27aa07f0f647f9ab35f1ce733520cc
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-015989-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Інститут рослинництва ім. В. Я. Юр'єва Національної академії аграрних наук України
Замовник: Інститут рослинництва ім. В. Я. Юр'єва Національної академії аграрних наук України
Очікувана вартість: 1 321 436.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Коротка дискова борона-лущильник DUCAT-5
Примітки: Інститут рослинництва ім. В. Я. Юр'єва Національної академії аграрних наук України м. Харків, проспект Героїв Харкова, 142, 61060 Код за ЄДРПОУ 00497176 юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 16110000-9 Плуги чи дискові борони
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 04.09.2026 16:52

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума1 321 436.00 UAH