-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (автомобільні шини)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-013032-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
1 625 098.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
05
год
12
хв
52
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
88b696c0f6e94181bdd55f525eed686d
Внутрішній номер закупівлі:
30301689
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-013032-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Обласний центр екcтреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38553482
-
Адреса:
18014, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Академіка Корольова, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дар'я Прудиус +380472378053 dariaprudyus@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 625 098.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 17:15 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 17:15 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 17:15 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 13:08
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 625 098.33 Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (автомобільні шини)