-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (автомобільні шини)
Оголошено тендер
1 950 118.00
UAH
Номер:
3de156d9543f4104a034b4360aaad84d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-016002-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Обласний центр екcтреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38553482
-
Адреса:
18014, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Академіка Корольова, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Обласний центр екcтреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38553482
-
Адреса:
18014, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Академіка Корольова, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 950 118.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (автомобільні шини)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Дата опублікування:
04.09.2026 16:53
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума1 950 118.00 UAH