• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Поточний ремонт проїзної частини автомобільної дороги по вул. Героїв-рятувальників в м. Покров Дніпропетровської області»

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 16:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 16:00)

644 337.50 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
21
год
12
хв
39
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: f81fd670d33b42069b97157b734af570
Внутрішній номер закупівлі: 30301633
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-012972-a   
Замовник: Управління житлово-комунального господарства та будівництва виконавчого комітету Покровської міської ради
Контактна особа: Брітенков Ігор Володимирович +380566743001 sneider88@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 644 337.50 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 17:12 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 17:12 - 20.09.2026 16:00
Період оскарження: 04.09.2026 17:12 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 14:29

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴644 337.50 «Поточний ремонт проїзної частини автомобільної дороги по вул. Героїв-рятувальників в м. Покров Дніпропетровської області»