• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Поточний ремонт проїзної частини автомобільної дороги по вул. Героїв-рятувальників в м. Покров Дніпропетровської області»

Оголошено тендер

773 205.00 UAH
Номер: 316330c330a54c3d8c24cf5c1dbf9d14
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-013872-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління житлово-комунального господарства та будівництва виконавчого комітету Покровської міської ради
Замовник: Управління житлово-комунального господарства та будівництва виконавчого комітету Покровської міської ради
Очікувана вартість: 773 205.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Поточний ремонт проїзної частини автомобільної дороги по вул. Героїв-рятувальників в м. Покров Дніпропетровської області»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 04.09.2026 15:26

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
«Поточний ремонт проїзної частини автомобільної дороги по вул. Героїв-рятувальників в м. Покров Дніпропетровської області»
Код ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт доріг
Кількість 1 послуга
Період постачання до 25.11.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяПокров
Сума773 205.00 UAH