-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт приміщень кухні, топочної, 2 коридорів, душу та туалету будівлі пожежного депо 23 ДПРЧ 3 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області за адресою: м. Кілія, вулиця Гагарінська, будинок 100
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-012939-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 18:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 18:00)
1 476 831.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
17
год
49
хв
50
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
85fe892730f24801a5f2c79e094424af
Внутрішній номер закупівлі:
30301602
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-012939-a
Замовник:
3 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38326722
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, місто Ізмаїл, Вул. Захисників Зміїного, будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Костянтин Мєркулов +380958928841 a.iordan@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 476 831.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 17:05 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 17:05 - 20.09.2026 18:00
Період оскарження:
04.09.2026 17:05 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 15:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 476 831.00 Капітальний ремонт приміщень кухні, топочної, 2 коридорів, душу та туалету будівлі пожежного депо 23 ДПРЧ 3 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області за адресою: м. Кілія, вулиця Гагарінська, будинок 100