• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Капітальний ремонт приміщень кухні, топочної, 2 коридорів, душу та туалету будівлі пожежного депо 23 ДПРЧ 3 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області за адресою: м. Кілія, вулиця Гагарінська, будинок 100

Оголошено тендер

1 772 197.20 UAH
Номер: f5af765d91184148b6192be82a6e255f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-016042-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: 3 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Замовник: 3 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 1 772 197.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капітальний ремонт приміщень кухні, топочної, 2 коридорів, душу та туалету будівлі пожежного депо 23 ДПРЧ 3 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області за адресою: м. Кілія, вулиця Гагарінська, будинок 100
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 04.09.2026 16:57

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗагальний фонд
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума1 772 197.20 UAH