• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні – 2 найменування

НК 031:2024 Z12030202 Мультипараметричні монітори пацієнта; Z1203020408 Пульсоксиметри

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)

313 738.32 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
02
год
35
хв
13
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 236e6f677f8f44068beea1fd5bf71f7e
Внутрішній номер закупівлі: 30301496
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-012836-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДИТЯЧА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 3" ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Олена Книжник +380973007330 tenders-dmkl3@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 313 738.32 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 16:54 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 16:54 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження: 04.09.2026 16:54 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 13:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴313 738.32 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні – 2 найменування