-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні – 2 найменування
Оголошено тендер
335 700.00
UAH
Номер:
33be7a2dd2934fa28a992dc332d5f32c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-015823-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДИТЯЧА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 3" ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02774438
-
Адреса:
65025, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ЗАБОЛОТНОГО, будинок 26-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДИТЯЧА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 3" ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02774438
-
Адреса:
65025, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ЗАБОЛОТНОГО, будинок 26-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
335 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні – 2 найменування
Примітки:
НК 031:2024 Z12030202 Мультипараметричні монітори пацієнта;
Z1203020408 Пульсоксиметри
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
04.09.2026 16:44
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:2020 - Спеціалізована стаціонарна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяОдеська
Сума335 700.00 UAH
Проєкт DREAM
ID проєкту DREAM:
250326-AECE804B
Назва проєкту:
Оснащення відділень КНП «ДМКЛ №3» ОМР сучасним медичним обладнанням для підвищення якості медичної допомоги.
Посилання на проєкт:
https://dream.gov.ua/ua/pip/DREAM-UA-250326-AECE804B