-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пакет оновлень для програмного забезпечення Oxygen Forensic Detective
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-012816-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 17:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 17:00)
196 812.50
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
21
год
49
хв
11
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
283ca6b843dd4610bbc7c9482e6f245e
Внутрішній номер закупівлі:
30301481
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-012816-a
Замовник:
ЛЬВІВСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЕКСПЕРТНО-КРИМІНАЛІСТИЧНИЙ ЦЕНТР МВС УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25575150
-
Адреса:
79040, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ КОНЮШИННА, будинок 24
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Климишин Ігор Петрович 380322592002 i.p.klymyshyn@outlook.com
Класифікатор ДК 021:2015:
48510000-6 Пакети комунікаційного програмного забезпеченняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
196 812.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 16:52 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 16:52 - 20.09.2026 17:00
Період оскарження:
04.09.2026 16:52 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 13:41
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴196 812.50 Пакет оновлень для програмного забезпечення Oxygen Forensic Detective