• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Пакет оновлень для програмного забезпечення Oxygen Forensic Detective

Оголошено тендер

236 175.00 UAH
Номер: 324fcb83d9b94601b0e411d75ea1caa6
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-015733-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ЛЬВІВСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЕКСПЕРТНО-КРИМІНАЛІСТИЧНИЙ ЦЕНТР МВС УКРАЇНИ
Замовник: ЛЬВІВСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЕКСПЕРТНО-КРИМІНАЛІСТИЧНИЙ ЦЕНТР МВС УКРАЇНИ
Очікувана вартість: 236 175.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Пакет оновлень для програмного забезпечення Oxygen Forensic Detective
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 48510000-6 Пакети комунікаційного програмного забезпечення
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 04.09.2026 16:38

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Пакет оновлень для програмного забезпечення Oxygen Forensic Detective
Код ДК 021:2015: 48510000-6 Пакети комунікаційного програмного забезпечення
Кількість 1 послуга
Період постачання до 01.11.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1001050 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Міністерства внутрішніх справ України, підготовка кадрів закладами вищої освіти із специфічними умовами навчання
Сума236 175.00 UAH